תפקידו של עמיל המכס

 

עסקים רבים כחלק אינטגראלי מניהולם עוסקים בייבוא וייצוא סחורות. עסקים כאלה שוכרים את שירותם של עמילי מכס הנקראים גם סוכני מכס. סוכני מכס חוסכים מבעלי העסק להוציא אנרגיות מיותרת הנובעות מבירוקרטיה מורכבת אותה צריך להציג לרשויות. חשוב לציין כי סוכני מכס עוברים הכשרה וכך למעשה מוסמכים לייצג את בעלי העסקים מול רשויות המכס בישראל.      

 

עסקים הניזונים מייבוא וייצוא לא יכולים להרשות לעצמם עיכובים בשחרור הפריטים מהמכס. עמיל מכס מודע לכל החוקים של רשויות המכס ולכן ממלא את הניירת בצורה תקינה וקפדנית – דבר המונע טעויות ועיכובים. זמינות מהירה של מוצרים מעלה את יעילות השירות שמציע העסק ללקוחותיו ולכן רצוי לשכור את שירותי עמילי המכס. מלבד הניירת מטפל סוכן המכס בתשלום המיסוי אותו צריך בעל העסק לשלם בהתאם לסיווג הסחורות המטופלות.   

 

אם אתם זקוקים לשירותי עמילות מכס – אנחנו מתגייסים כדי להעניק את השירות הנחוץ. גבאי סוכנויות מעסיקה צוות מקצועי של עמילי מכס הבקיאים בכל החוקים והתקנות של רשויות המכס. מלבד הטיפול המקצועי והמהיר בפריטים אותם אני מייבאים ומייצאים תוכלו לקבל אצלנו שירותים נוספים. בין השירותים אותם אנחנו מספקים תמצאו: ביטוחים ( ימי, אווירי וביטוח רכוש), הובלת הסחורה מהלקוח למקום השילוח ולהיפך. כמובן שניתן לקבל את שירותי אריזת הציוד ומטענים באופן שמבטיח את הגעתם ליעד בצורה שלמה ועוד.

לפרטים נוספים על שירותינו חייגו:

02-6784343

גבאי עמילות מכס