גבאי עמילות מכס - פרופיל החברה

גבאי – סוכן מכס ותחבורה הינה חברת עמילות מכס המתמחה בכל הנושאים הקשורים ביבוא וביצוא, בשילוח בין לאומי, בביטוחים ועוד. החברה נוסדה בשנת 1971 על ידי משפחה העוסקת בתחום מאז שנת 1945, וצברה במהלך השנים ניסיון מקצועי עשיר.

חברת גבאי מאוישת על ידי צוות עובדים מקצועיים ומיומנים, הבקיאים בחוקי המכס ובתעריפיו, בחוקי היבוא ובנהלי עבודת הממשלה בתחומים הרלוונטיים. כמו כן, היא מקושרת למערך המחשוב של המכס, דבר המבטיח ללקוחותיה שירות מהיר, יעיל ואמין.
 

שירותי החברה כוללים:

שילוח בין לאומי ימי ואווירי

החברה מתמחה בשירותי שילוח לכל יעד בעולם, תוך ניצול הידע, הקשרים וההסדרים שיש לה עם גורמים שונים, המאפשרים לבצע את התהליך באופן מיטבי.

שחרור חבילות דואר ממכס ירושלים

משלוח חבילות בדואר הינו שירות שנעשה בו שימוש בתדירות גבוהה, ושהלקוח זקוק לא פעם לביצועו בדחיפות רבה. חברת גבאי ערוכה לטפל בשחרור חבילות מן המכס באופן יעיל ואמין ביותר.

שחרור מטענים מנמל חיפה, מנמל אשדוד ומנתב"ג והובלתם.

 

שירותים משלימים

החברה ערוכה לספק שירותים משלימים לתהליכי היצוא והיבוא, בהתאם לצורכי הלקוח, כגון:

•  ביטוח ימי, ביטוח אווירי וביטוח רכוש

•  הובלת הסחורה מן הלקוח לאתר השילוח ולהיפך

•  הגשת אישורים ממשלתיים, כגון: רישיונות יבוא ויצוא ואישורים מיוחדים מכל משרדי הממשלה

•  אריזת הציוד והמטענים באופן המבטיח שמירה על שלמותם

 

גבאי- שירותי מכס ושילוח בינלאומי

 

יתרונות ייחודים של גבאי עמילות מכס

בנוסף לניסיון ולידע הרבים בענף עמילות המכס, לחברת גבאי מספר יתרונות ייחודיים:

ראשית, ירושלים הינה המרכז המנהלי של מוסדות המדינה, ובה שוכנים משרדי הממשלה הכלכליים, אגף המכס והבלו, חברת הדואר ועוד. חברת גבאי בקיאה בכל ההסדרים הקיימים בתחום ומיומנת בביצוע יעיל של הסידורים הדרושים. הלקוחות הנהנים משירותיה נמנעים מטרדות וחוסכים זמן יקר.

 

שנית, ירושלים מהווה גשר בין הכלכלה הישראלית לכלכלת הרשות הפלסטינית. הפעילות הכלכלית שעשויה להתפתח באזור בעתיד תעמיק את קשרי הגומלין בין ישראלים לפלסטינים ותיצור הזדמנויות חדשות. לחברת גבאי ניסיון רב בעבודה עם גורמים בגדה המערבית ועובדיה בקיאים בשפה הערבית. שירותיה יכולים להיות לעזר רב לגורמים המעוניינים לפתח קשרים עסקיים באזור.

 

שלישית, חברת גבאי מספקת ללקוחותיה שירות ברמה מעולה ובמחירים תחרותיים. החברה מצטיינת בשמירה על סודיות ועל רכושו של הלקוח, ובביצוע כל המשימות בזמן קצר. עם זאת, שירותיה מתאפיינים בעלות הוגנת ונוחה, כאשר ייעוץ בתחום ניתן חינם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

הישארו מעודכנים

גבאי עמילות מכס