שילוח בינלאומי

העולם הפך להיות כפר גלובאלי אחד גדול. העולם התפתח טכנולוגית דבר שהכניס לחיינו את האינטרנט. האינטרנט הוא זה שבעיקר גורם לכולם להיות מחוברים והיום שלא כמו פעם ניתן ליצור קשר עם כל מקום בעולם ועם מי שרוצים בקלות רבה. אך טבעי הוא הדבר שבגלל הקשר בין האחד לשני יהיה פשוט מאוד גם לשלוח דברים ממקום למקום, וכיום יש מיליוני פריטים שנשלחים ממדינה למדינה במהירות רבה. נקודה זו הובילה להופעתן של חברות שילוח בינלאומי לצד עבודת הדואר. הדואר במדינות השונות הוא זה שעושה חלק ניכר מן העבודה אך חברות השילוח גם הן נוטלות חלק משמעותי, וניתן בעזרתן לשלוח כמעט כל דבר שרוצים מיבשת ליבשת. כל המייבאים סחורות או אנשים פרטיים המזמינים מוצר תעשייתי גדול סביר כי יצטרכו את שירותיה של חברת שילוח בינלאומי. 

 

מה זה בכלל שילוח בינלאומי?

פשוט מאוד, שילוח בינלאומי כשמו כן הוא. נניח שיש לנו קרובי משפחה בארצות הברית ואנו גרים בישראל, ואנו רוצים לשלוח אליהם פריט כלשהו, מתנה וכדומה, כל מה שאנו צריכים הוא לפנות לחברת שילוח ולעשות את זה דרכן. לרוב חברות שילוח בינלאומי מהירות יותר מאשר הדואר ממשלתי ולכן יעילות בהרבה. במקרים רבים ובפרט אם מדובר על פריט בעל ערך, יהיה לו ביטוח כך שאנו יכולים להיות רגועים שגם אם הפריט לא יגיע מאיזו שהיא סיבה והוא ייעלם בדרך יהיה מי שיפצה אותנו על זה. חברות שילוח מסוימות אף מגיעות לביתו של הלקוח, ומעבירות את החבילה למשרדים שלהן כך שאנו לא צריכים לצאת מהבית בכלל.

 

 

חברות שילוח בינלאומי

אם נתייחס ליתרונות השילוח הבינלאומי בסקטור התעשייתי נראה כי ייבוא וייצוא סחורה הופך לתהליך פשוט יותר. סוכני מכס עוסקים בכל העבודה הבירוקרטית כדי להעביר את הסחורה שהוזמנה מחוץ לארץ אל המפעל בישראל. עמילי המכס עוברים הכשרה כך שהם שולטים ומכירים את כל הנהלים של רשויות המכס. לכן, בסקטור התעשייתי שירות השילוח הבינלאומי מסיר דאגות והתעסקויות לבעלי עסקים. 

 

גבאי סוכנויות - חברת עמילות מכס שתחסוך לבעלי עסקים זמן כך שתוכלו לנצל את זמנכם בצורה יעילה. צרו קשר איתנו לפרטים נוספים אודות שירות השילוח הבינלאומי:

 02-6784343

 

 

איך חברת שילוח בינלאומי יכולה לעשות את הדברים בצורה פשוטה יותר עבורנו?

 

סוכנות שילוח יכולה לעשות את זה פשוט יותר עבורנו קודם כל כפי שציינו על ידי זה שלא נצטרך לצאת מהבית, מה שאומר ששליח יגיע עד אלינו וייקח מאיתנו את החבילה. כיום ניתן לעקוב אחרי משלוחים בכל מקום בעולם בו הם נמצאים כך שאנו יכולים לדעת בכל זמן מה עלה בגורל החבילה שלנו ואם יש איזה שהוא עיכוב לעדכן את מי שצריך לעדכן.

 

 

 

בסקטור המסחרי עמיל המכס דואג למלא אחר כל המסמכים הדרושים כדי לשחרר את הסחורה מהמכס או לשלוח אותה ליעד. שירותי עמילות המכס על ידי סוכנות חוסכת זמן רב לבעלי עסקים משום שלא רק אחראית על מסמכי ההעברה והשיחרור אלא גם דואגת להוביל את הסחורה ליעד בין אם לבית העסק או בין אם לנמל.

הקידמה אם כן מביאה אלינו המון דברים טובים וביניהם גם בתחום השילוח. טוב נעשה אם נברר לפני כן על החברה נדע מי לוקח את החבילה שלנו.

 

גבאי עמילות מכס